Maakt leren leuk!

Samenstelling team schooljaar 2021-2022


bovenste rij v.l.n.r.: Liza, Esther, Stephanie, Judith, Elsbeth
onderste rij v.l.n.r.: Karin W., Karin O., Ellen, Rachel, Meral 
 
 
                                                                                           

Ellen Hemmers- Markerink
Direc­teur-bestuurder
directie@montessorihb.nl

Rachel van Duiven
Intern Begeleider
r.vanduiven@montessorihb.nl

Ilse Molenveld
Leidster Montessori peutergroep
Tessa Michorius
Leidster Montessori peutergroep

Karin Ossenkoppele
Leerkracht groep 1/2
Coördinator KiVa
k.ossenkoppele@montessorihb.nl

Karin Wijlens-Oortman
Leerkracht groep 1/2
Coördinator KiVa
k.wijlens@montessorihb.nl

Judith Vlaming
Leerkracht groep 3/4
j.vlaming@montessorihb.nl

Stephanie Hazejager
Leerkracht groep 3/4 en 7/8
s.hazejager@montessorihb.nl

Esther Lutke Schipholt
Leerkracht groep 5/6
e.lutkeschipholt@montessorihb.nl

Liza Buter
Leerkracht groep 7/8
l.buter@montessorihb.nl

Meral Kartal
Onderwijsassistent
m.kartal@montessorihb.nl

Elsbeth Dalenoort
Medewerker Administratief en secretarieel
e.dalenoort@montessorihb.nl

Extern betrokken bij de school:

mevr. W. Nijhof
Orthopedagoog, SOT

mevr. M. Kaaks
School maatschappelijk werk, SOT

mevr. P. te Wierik
Jeugdverpleegkundige, SOT

dhr. J. Geerdink
Jeugdarts

mevr. L. van Ommeren
Leerplichtambtenaar

mevr. C. Wegdam
Schoonmaak

Marieke de Lange-Oude Veldhuis
Onderwijs ondersteunend

Contact

Bezoekadres

Weertseriet 19

7481 BC Haaksbergen

053-5724076

Postadres

Weertseriet 19

7481 BC

Haaksbergen

E-mailadres

info@montessorihb.nl

Social Media

Facebook

Instagram